Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap

€ 1.600,-

Italianiserend landschap, met schapenhoeder met zijn kudde, ongesigneerd, doek 50 x 67 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 1998, OLD MASTER PAINTINGS lot 118.

1051