Johan Bernard Scheffer. Portret van Jacobus van Kamen

€ 2.400,-

Portret van Jacobus van Kamen (1768-1850), gesigneerd en gedateerd 1798, doek, 34 x 27 cm. Herkomst: Tentoonstelling 'Mens en Muziek' Dordrechts Museum 1957 (zie sticker achterzijde). Jacobus van Kamen, commissionair in diamanten te Dordrecht. Samen met zijn broer Gerard was hij hofleverancier van Tsaar Alexander I in Sint Petersburg.

1082