Johan Coenrad Ulrich Legner. Regenachtige dag te Utrecht

€ 1.900,-

Regenachtige dag op de Biltstraat te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 77 x 56 cm.
Herkomst: Christies Amsterdam Old Masters & 19th century art including Dutch Impressionism, 2013, lot 351.

1285