Kastanjehouten tafel

€ 1.900,-

Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.

56