Wouter Verschuur, Figuren op de paardemarkt

€ 3.000,-

Figuren op de paardemarkt, met op de voorgrond moeder en kind met jachthond, gesigneerd rechtsonder, doek, 68 x 82 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam, 1998, 19TH CENTURY EUROPEAN PAINTINGS, lot 75, afgebeeld in Marius' "Dutch Painters of the 19th century", pagina 132 (boek aanwezig).

1136