Mari Andriessen. Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot

€ 1.600,-

Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot met hoed (1897-1990), vrouw van de kunstenaar, gesigneerd met monogram en gedateerd '50, h. 33 cm. Herkomst: eigenaar rechtsstreeks gekocht van de kunstenaar, via expositie in Haarlem ca. 1978.

624