Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank met zwartlederen bekleding, model Lawrence, h. 71, br. 184, d. 81 cm.
Wilhelm Lehmbruck, Meisjeshoofd met lange nek, brons
Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)
3.400,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boerin
Kunstenaar: "Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)
11.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boer
6.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk, Bronzen figuur van Volendamse vissersjongen
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen buste
Victor Heinrich Seifert, Jugendstil bronzen figuur
De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Kunstenaar: Victor Heinrich Seifert (1870-1953)
Victor Heinrich Seifert. Jugendstil bronzen sculptuur
De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Mari Andriessen. Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot
Kunstenaar: Mari Andriessen (1897-1979)
Set of 2 black wooden ladderback chairs, after Mackintosh
Stel zwartlak houten ladderback stoelen, naar ontwerp Charles Rennie Mackintosh. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie