Polychrome painted icon depicting the 12 Apostles

€ 3.000,-

Polychroom beschilderde ikoon met voorstelling van de 12 Apostelen en Evangelisten, Rusland 19e eeuw, 52,5 x 42 cm., taxatierapport Iwena Iconen Beilen (houtworm).

Curiosa
3039