Porseleinen gebombeerde schotel

€ 1.000,-

Porseleinen gebombeerde schotel met centraal decor van Shou-Lao (god van lang leven) met 4 geleerden die een Yin-Yang rol bekijken, omringd door de 8 kostbaarheden afgewisseld met 8 trigrammen,het exterieur Cheng Hua 6 karaktermerk in dubbelecirkel, waarom heen gestilleerde lotusrand, China,gemerkt, Kangxi periode (1662-1722), diameter 16 cm.
Conditie: frittings en haarlijn.

Curiosa
3342