Porseleinen geribde gemberpot, gedecoreerd in blauw met zotjes in medaillions

€ 1.600,-

Porseleinen geribde gemberpot, gedecoreerd in blauw met zotjes in medaillions tussen randen met symbolen, met houten deksel en voetstuk, gemerkt met cirkels op de bodem, Kangxi, h. 22,5 cm. (haarlijn in rand 2,5 cm.)

Curiosa
3323