Mahogany Louis XVI cabinet, ca. 1800

€ 5.500,-

Mahonie Louis XVI kabinet met gestoken timpaan, 2 scharnierende paneeldeuren, geflankeerd door gedraaide pilaster met brons beslag op 3 laden met gestoken poten, ca. 1800, h. 260, br. 197, d. 62 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie

53