Oak Renaissance pilaster cupboard

€ 5.500,-

Eiken Renaissance pilasterkast met rechte kap, gestoken fries, 4 deuren met gestoken panelen van figuren en druivenranken, gestoken tussenlade geflankeerd door pilasters en 2 laden op bolpoten, Holland, 18e eeuw, h. 215, br. 163, d. 70 cm.

28