Walnut table with 2 extendable sides

€ 1.400,-

Walnoten Henri II kolommentafel, het bovenblad met 2 uitschuifbare zijbladen met gestoken fries w.o. snijwerk, het onderstel met 8kolommen, H-vormige voet, rustend op gestoken uiteinden, op 8 gedraaide poten verbonden door gestoken tussenregel, Frankrijk/ Holland 16e eeuwen later, h. 79, br. 150, d. 86 cm. (max. bladmaat 270 x 86 cm.).

122