Paul Kooiker, Foto uit de serie 'Hunting and Fishing'
Foto uit de serie 'Hunting and Fishing', betreft de coverfoto van gelijknamige boek, verso gesigneerd en gedateerd 1999, inkjetprint op aluminium, ...
Kunstenaar: Paul Kooiker (1964-)
2.400,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?