Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait

€ 1.800,-

Portret van jonge man met kort golvend haar, ongesigneerd, toegeschreven aan Bartholomeus van der Helst (1611-1670), paneel 66 x 50 cm. (paneel deels vernist). Herkomst: collectie Heeren van Berrsteyn. Kasteel Maurik bij Vught. literatuur: Ikonografie der leden van het geslaght van Beresteyn, bijlage I.

1040