Henk Helmantel Portret van Schelte Bolwijn

€ 4.400,-

Portret van Schelte Bolwijn, voornamelige buurjongen van de kunstenaar, lid van jaren '70 opgevoerde bromfiets generatie, rechtsonder en verso gesigneerd en gedateerd 1978, olieverf op board, 40 x 33 cm.

1580