Painting: Building site north of the Overtoom, Amsterdam, after the rain

€ 7.000,-

Bouwterrein ten Noorden van de Overtoom, Amsterdam, na de regen, gesigneerd l.o., doek, op spieraam diverse etiketten: Kunsthandel C.M. van Gogh, Collectie K. Loeber en tentoonstelling Stedelijk Museum Amsterdam, 52,2 x 93,2 cm. Herkomst: Kunsthandel C.M. van Gogh, Collectie K. Loeber Blaricum, Auction Sotheby's Amsterdam April 1998 lot 306, Auction AAG Auctioneers Amsterdam Juni 2016, lot 62, Private collection. Tentoonstelling: Stedelijk Museum Amsterdam, Breitner en Amsterdam, 1947 No. 131. Tentoonstelling:Stedelijk Museum Amsterdam, Breitner en Amsterdam, 1947 No. 131.

1117