School van Albert Cuyp, Jachttafereel met ruiter

€ 1.200,-

School van Albert Cuyp, Jachttafereel met ruiter, 18e eeuw, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.

Herkomst: volgens etiketten verso: stichting nederland kunstbezit/inventaris nummer: RAPP/1174. Vet A. van Braam aug. '45 Amsterdam.

Voormalige collectie: A.M de Wild, mogelijkDr. ingenieur Agnetius Aartinus de Wild.

1042