Willem B. Tholen, Zeilboot op de Zuiderzee

€ 1.600,-

Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (door Tholen benoemnd als "plankie") 20 x 32 cm.

1032