Johfra, (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg), 'Sylf"
'Sylf', gesigneerd en gedateerd 92 rechtsonder, board, 18 x 11 cm. Herkomst: Antonio Jester Art Gallery Amsterdam 1987, tentoonstelling: JOHFRA ...
Kunstenaar: (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg) Johfra (1919-1998)
1.300,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?