M.C. Escher, Order en Chaos II
Order en Chaos II, gemonogrameerde en gedateerd '55 in de druk, Holland watermerk, litho, 39 x 34 cm.
Kunstenaar: Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
2.800,-