Herman Bieling, Bloemstilleven met lelies en cactussen,
Bloemstilleven met lelies en cactussen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Bieling / '23" en nogmaals verso, olieverf op doek, 65,5 x 52,5 cm.
Kunstenaar: Herman Bieling (1887-1964)