Willem B. Tholen, Zeilboot op de Zuiderzee
Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (door Tholen benoemnd als "plankie") 20 x 32 cm.
Kunstenaar: Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)