Lon Pennock, 'Stapeling', metalen sculptuur op houten voet
'Stapeling', metalen sculptuur op houten voet, onderzijde gesigneerd en gedateerd 1981, 52 x 13 x 13 xm. Aankoopfactuur ter inzageaanwezig.
Kunstenaar: Lon Pennock (1945-2020)