Aardewerk Romeinse transport amphora, Italië, circa 2e/3e eeuw voor Christus, uit scheepswrak, 82 x33 cm. (Beschadigen aan de hals). Hierbij een scherf van het bovenste gedeelte van een amphora. (2x).
- Categorie:
- Veilingen
- Taxatie: