Verguld messing reisklok
2.200,-
Vriendschapsglas met randgravure
1.300,-
Weense snaarregulateur met emaille wijzerplaat
Weense snaarregulateur met emaille wijzerplaat en 1 gewicht in palissander houten kast, Oostenrijk 19e eeuw, hoogt 95 cm. (zijglas mist)
Serie van 12 porseleinen koppen en 11 schotels in blauw
1.200,-
Porseleinen geribde gemberpot, gedecoreerd in blauw met zotjes in medaillions
Kraakporseleinenschotel, groot formaat
5.500,-
Kraakporseleinen schotel met centraalmedaillion
4.400,-
Porseleinen gebombeerde schotel
3 porseleinen famille verte koppen en schotels, Tongzi
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha, Java 8e/9e eeuw
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha in meditatie houding, Java Indonesië mogelijk 8e-9e eeuw/ later, hoogte 13 cm. Niet getest
Stel grote bronzen ganze, Japan Meiji periode
Aardewerk lusterglazuur Nieuw Delfts bord met centraal decor van herten