Geelgouden Breitling herenpolshorloge, Chronometre, automatic, in geelgouden kast, 750/000, genummerd: 2984, uurwerk nummer: 6832, caliber eta/valjoux: 7750, met datum-aanduiding, automaat, aan blauwlederen band met Breitling geelgouden vouwsluiting, voorzien van originele papieren en doos (full-set). Herkomst: Jan Leeuw, 1997.
- Categorie:
- Veilingen