3169 - Gelegenheidsglas met diamantgravure, trompetvormige kelk op ronde voet met luchtbel in de stam, latijnse tekst "Uxor nomen dignitatis non voluptatis", gemonogrameerd J.v.d.B = vermoedelijk Jacobus van den Blijk (1736-1814) en gedateerd 1751, h. 17 cm., in opbergdoos (herkomst Christie's Amsterdam 1993).
- Categorie:
- Veilingen
- Veiling:
- Taxatie: