Gilbert Decock, Alcyone

'So Alcyone', Abstract geometrische compositie, verso gesigneerd en gedateerd '99, olieverf op doek 70 x 70 cm.

Aankoopfactuur ter inzage aanwezig. Herkomst; De Vierde Dimensie, Plasmolen, 1999