'So Alcyone', Abstract geometrische compositie, verso gesigneerd en gedateerd '99, olieverf op doek 70 x 70 cm.
Aankoopfactuur ter inzage aanwezig. Herkomst; De Vierde Dimensie, Plasmolen, 1999
- Categorie:
- Veilingen
- Taxatie: