Frederik Kolsto, Gezicht op Noorwegen

€ 1.000,-

Gezicht op Noorwegen, gesigneerd en gedateerd 96' rechts onder, olieverf opboard, 27 x 44 cm.

Herkomst: Sotheby's, paintings, watercolours drawings & prints, 10 maart 2003, lot 125.

1098