Rembrandt van Rijn, Old man

€ 3.400,-

Bebaarde oude man met gesloten ogen en bontmuts, gesigneerd in plaat, ets op papier, Bartsch 290, 12 x 11 cm., achterzijde stempels, 2e staat New Hollstein's van 4, zie lit: Luijten (2013), pp. 238-239. Herkomst: W.H.F.K. Graf von Lepell (1755-1826, Duits diplomaat) en "Kupferstichkabinett der Staatlichen Museen Berlin" Conditie: kleine scheur linksboven (ca. 0,7 cm.)

1050