Stel Louis XV éénlichts kandelaars, 1773

Stel Louis XV éénlichts kandelaars met bobeches, meesterteken: "SEIS", mogelijk Johan Frederik Seis, Amsterdam, jaarletter: "O": 1773, en twee onduidelijke keuren in rand, gehalte 835/000, hoogte 25 cm., bruto gewicht 933 gram (1x bobeche met schades).