Judith Wiersema, Vrouwelijk torso
Kunstenaar: Judith Wiersema (1968-)
Tapijt, Kaschmar met decoraties
Poswiata "After Glow"
Poswiata "After Glow", rechtsonder gemonogrammeerd 'AUK' en verso gesigneerd, wandtapijt, 160 x 175 cm.
Kunstenaar: Anna Urbanowicz-Krowacka
1.300,-
Vleugel in zwart hoogglans kast, Schimmel
Vleugel in zwart hoogglans kast, Schimmel, serienummer: 135040, Duitsland, 1947, lengte 170 cm.
4/4 Altviool Ernst Heinrich Roth, Bubenreuth Erlangen 1980,
René Lalique, 'Danaides',
Deels gesatineerde en opaliserende glazen vaas met figuren in reliëf, René Lalique, 'Danaides', ontwerp 1926, hoogte 18,5 cm. Conditie: vuil.
2.200,-
Serie van 8 eiken design stoelen
Wilhelm Lehmbruck, Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots
Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots, gesigneerd en genummerd 6/8, gietersmerk Hebrard Paris, hoogte 61 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)