Wortelnoten William & Mary ladekast in 2 verdelingen
2.000,-
Gezwart grenen (tafel) kunstkabinet
2.200,-
J.H. Weissenbruch, Bosgezicht nabij Barbizon,
Kunstenaar: Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
2.000,-
Jan van Vuuren, Dorpsgezicht
Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 37 cm.
Kunstenaar: Jan van Vuuren (1871-1941)
Bieruma Oosting, Jeanne, Oosterpark in winter
Oosterpark in de winter, 1968, gesigeerd r.o., doek 78 x 93 cm.
Kunstenaar: Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
Herman Heijenbrock. Staalfabriek
Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.
Kunstenaar: Herman Heijenbrock (1871-1948)
Herman Heijenbrock. Haven te Zaandam
Figuren bij haven te Zaandam (Verkade fabriek), gesigneerd links onder, pastel 62 x 92 cm.
Han van Meegeren. Portret van Annie van Ees (actrice)
Portret van Annie van Ees (actrice), gesigneerd linksonder en gedateerd aug 1922, gouache, 150 x 94 cm. (papier beschadigd linksonder).
Kunstenaar: Han van Meegeren (1889-1947)
Jan Sierhuis, Abstracte compositie,
Abstracte compositie, getiteld: "Landschap met figuur" gesigneerd en gedateerd 60' middenonder, doek, 90 x 100 cm.
Kunstenaar: Jan Sierhuis (1928-2023)
Herman Bieling, Bloemstilleven met lelies en cactussen,
Bloemstilleven met lelies en cactussen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Bieling / '23" en nogmaals verso, olieverf op doek, 65,5 x 52,5 cm.
Kunstenaar: Herman Bieling (1887-1964)
Schouten, Niels, "The Sea"
"De Zee", gemonogrammeerd l.o., doek, 100 x 150 cm. Aankoopfactuur aanwezig.
Kunstenaar: Niels Schouten (1959-)
950,-
M.C. Escher, Order en Chaos II
Order en Chaos II, gemonogrameerde en gedateerd '55 in de druk, Holland watermerk, litho, 39 x 34 cm.
Kunstenaar: Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
2.800,-
Jannes de Vries, Don Quichot en Sancho Panza
Don Quichot en Sancho Panza, linksonder gesigneerd, olieverf opdoek 68 x 68 cm. Herkomst: Direct verkregen van de kunstenaar.
Kunstenaar: Jannes de Vries (1901-1986)
1.700,-
Ouden, Willem den, River Landscape number 5
Kunstenaar: Willem den Ouden (1928-)
Westerik, Co, "Blote man",
Kunstenaar: Co Westerik (1924-2018)
950,-