Mahogany Louis XVI cabinet, ca. 1800
5.500,-
Bieruma Oosting, Jeanne, Oosterpark in winter
Oosterpark in de winter, 1968, gesigeerd r.o., doek 78 x 93 cm.
Kunstenaar: Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
Herman Heijenbrock. Staalfabriek
Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.
Kunstenaar: Herman Heijenbrock (1871-1948)
Herman Heijenbrock. Haven te Zaandam
Figuren bij haven te Zaandam (Verkade fabriek), gesigneerd links onder, pastel 62 x 92 cm.
Han van Meegeren. Portret van Annie van Ees (actrice)
Portret van Annie van Ees (actrice), gesigneerd linksonder en gedateerd aug 1922, gouache, 150 x 94 cm. (papier beschadigd linksonder).
Kunstenaar: Han van Meegeren (1889-1947)
Jan Sierhuis, Abstracte compositie,
Abstracte compositie, getiteld: "Landschap met figuur" gesigneerd en gedateerd 60' middenonder, doek, 90 x 100 cm.
Kunstenaar: Jan Sierhuis (1928-2023)
Schouten, Niels, "The Sea"
"De Zee", gemonogrammeerd l.o., doek, 100 x 150 cm. Aankoopfactuur aanwezig.
Kunstenaar: Niels Schouten (1959-)
950,-
Ouden, Willem den, River Landscape number 5
Kunstenaar: Willem den Ouden (1928-)
Westerik, Co, "Blote man",
Kunstenaar: Co Westerik (1924-2018)
950,-
Bronze sculpture, titled "Imca watchman"
Kunstenaar: Marianne Houtkamp (1948-)
Bronze sculpture of a seated nude, titled Ellen
Kunstenaar: Wim van der Kraan
Brands, Eugene, Composition in green, red and black
Compositie met groen, rood en zwart, gesigneerd l.o., doek, 45 x 65 cm.
Kunstenaar: Eugene Brands (1913-2002)
2.600,-
Brands, Eugene, Descending sun
Dalende zon, gemonogrammeerd E.B., gouache, 49 x 63 cm.
1.200,-
Brands, Eugene, Landscape at sunset
Landschap bij zonsondergang, gedateerd 1972 en gesigneerd r.o., gouache, 14 x 18 cm.
Paulus Reinhardt. 'Vioolspeler', bronzen sculptuur
Vioolspeler', bronzen sculptuur van geabstraheerd figuur op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd bij voet, h. 54, br. 21, d. 21cm.
Kunstenaar: Paulus Reinhardt