"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boerin
Kunstenaar: "Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)
11.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boer
6.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk, Bronzen figuur van Volendamse vissersjongen
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen buste
Victor Heinrich Seifert, Jugendstil bronzen figuur
De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Kunstenaar: Victor Heinrich Seifert (1870-1953)
Victor Heinrich Seifert. Jugendstil bronzen sculptuur
De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Mari Andriessen. Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot
Kunstenaar: Mari Andriessen (1897-1979)
Set of 2 black wooden ladderback chairs, after Mackintosh
Stel zwartlak houten ladderback stoelen, naar ontwerp Charles Rennie Mackintosh. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie
Grand Piano, Bechstein L,
Vleugel, Bechstein L, genummerd: 162181, in zwart hoogglans kast, h. 100, br. 145, d. 175 cm. Hierbij pianokruk.
3.600,-
Noten op eiken gefineerde George boekenkast
4.400,-
Walnut table with 2 extendable sides
Silk carpet, Qum Persia
Heavy oak tree trunk garden bench
Zware eiken boomstamtuinbank, h. 89, br. 185, d. 70 cm.
Oak table with parquetry inlaid top
Oak Renaissance pilaster cupboard
5.500,-