Veilingen
Irvin Albert, Abstract composition
Abstracte compositie, gedateerd '86 en gesigneerd r.b., gemengde techniek op papier, 56 x 79 cm. (Spacer in lijst zit los) Herkomst: ABN AMRO ...
Kunstenaar:
Albert Irvin (1922-2015)
|
1.600,- | |
A Bible with a double gold lock
Een Bijbel met een dubbel gouden slot, met inscripties: "G.H.K." en "1834", geh. 750/000, jl.: "Z": 1834.
|
2.400,- | |
Various silver cutlery, including extensive cutlery Haags Lofje
Kapitale mahonie reiscasette koffer, adres: Wolf juwelier Soerabaja, waarin 12 kleine couverts, Hooykaas Den Haag, ca. 1930, br. gew 925 gr., geh. ...
|
1.500,- | |
Silver cutlery
Zilveren bestekken, waarbij 17 grote lepels, 8 kleine lepels, 16 grote vorken, 11 kleine vorken, 6 dienbestekken, model rond dubbelfilet, o.a. ...
|
1.000,- |
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?