Woman in front of a mirror at a dressing table, signed l.l.,
Vrouw voor spiegel aan toilettafel, gesigneerd l.o., doek 97 x 77 cm.
Kunstenaar: Marius J Richters (1878-1955)
1.100,-
Pieter Haaxman, Figuren op marmeren tuinbank
Figuren op marmeren tuinbank in het park vergezeld door jachthond, gesigneerd rechtsonder, paneel, 31 x 58 cm.
Kunstenaar: Pieter Haaxman (1854-1937)
10.000,-
Johan Coenrad Ulrich Legner. Regenachtige dag te Utrecht
Regenachtige dag op de Biltstraat te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 77 x 56 cm. Herkomst: Christies Amsterdam Old Masters & 19th century art ...
Kunstenaar: Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)
1.900,-
Nicolaas Martines Wijdoogen. Strandgezicht
Strandgezicht met platbodems en huisje met Nederlandse vlag, gesigneerd rechtsonder, doek, 35 x 49 cm.; en Havengezicht met driemaster en ...
Kunstenaar: Nicolaas Martines Wijdoogen (1824-1898)
2.000,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?