Franz Graf, 'Face'
"Face", verso gesigneerd en gedateerd 2008, potlood en zwarte inkt op doek, 160 x 240 cm.
Kunstenaar: Paul Eric Victor Kerkhof (1915-)
2.000,-
Kathe Burkhart, "Gash"
"Gash", verso gesigneerd en gedateerd 2004, doek, 205 x 152 cm.
Kunstenaar: Kathe Burkhart (1958-)
Irvin Albert, Abstract composition
Kunstenaar: Albert Irvin (1922-2015)
Dora Tuynman, Abstracte compositie 1
Abstracte compositie 1, gesigneerd rechtsonder, doek, 38 x 46 cm.
Kunstenaar: Dora Tuynman (1926-1979)
Dora Tuynman, Abstracte compositie
Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '55 linksonder, doek, 65 x 40 cm.
2.400,-
Johfra, (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg), 'Sylf"
Kunstenaar: (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg) Johfra (1919-1998)
1.300,-
A Bible with a double gold lock
Een Bijbel met een dubbel gouden slot, met inscripties: "G.H.K." en "1834", geh. 750/000, jl.: "Z": 1834.
2.400,-
Various silver cutlery, including extensive cutlery Haags Lofje
12 persoons uitgebreide zilveren bestekken
12 persoons uitgebreid zilveren bestekken, met rijk versierde heften, 800/000.
Silver cutlery
Zilveren bestek in cassette, Gustav Beran, Van Kempen & Begeer
2.000,-