"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen buste
Kunstenaar: "Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)
Victor Heinrich Seifert, Jugendstil bronzen figuur
De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Kunstenaar: Victor Heinrich Seifert (1870-1953)
Victor Heinrich Seifert. Jugendstil bronzen sculptuur
De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Mari Andriessen. Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot
Kunstenaar: Mari Andriessen (1897-1979)
Set of 2 black wooden ladderback chairs, after Mackintosh
Stel zwartlak houten ladderback stoelen, naar ontwerp Charles Rennie Mackintosh. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie
Grand Piano, Bechstein L,
Vleugel, Bechstein L, genummerd: 162181, in zwart hoogglans kast, h. 100, br. 145, d. 175 cm. Hierbij pianokruk.
3.600,-
Noten op eiken gefineerde George boekenkast
4.400,-
Walnut table with 2 extendable sides
Silk carpet, Qum Persia
Heavy oak tree trunk garden bench
Zware eiken boomstamtuinbank, h. 89, br. 185, d. 70 cm.
Oak table with parquetry inlaid top
Oak Renaissance pilaster cupboard
5.500,-
Mahogany Louis XVI cabinet, ca. 1800
5.500,-
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.
Bieruma Oosting, Jeanne, Oosterpark in winter
Oosterpark in de winter, 1968, gesigeerd r.o., doek 78 x 93 cm.
Kunstenaar: Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)