Veilingen
Gouden rijring met diamanten
Gouden rijring met diamanten in halfopen kastzetting, circa 2.51 ct., VS, gehalte 585/000, bruto gewicht 8.03 gram. Maat 18.75.
|
2.800,- | |
Bicolor gold harp ring
Bicolor gouden harpring bezet met blauwe saffier en diamant brijlantslijpsel, ca. 0.68 ct., geh. 750/000, br. gew. 8 gr. Maat 17.
|
1.500,- | |
Bicolor gouden oorclips
Geelgouden oorclipsen bezet met saffier en diamanten, ca. 0.80 ct., geh. 750/000.
|
1.100,- | |
Witgouden dubbele bandring bezet met diamanten, Peter Martens
Witgouden dubbele bandring bezet met diamanten, circa 2.69 ct., VS, gehalte 585/000, Peter Martens, Maastricht, bruto gewicht 10.4 gram. Maat 20.5.
|
1.300,- | |
Yellow gold womens wristwatch with gold braided strap with folding clasp
LORENZ, Swiss, Quartz, Geelgouden dames polshorloge met gouden gevlochten band met vouwsluiting, wijzerplaat met Romeinse cijfering, kast rondom ...
|
1.200,- | |
BREITLING, Chronometre, with date, Quartz
BREITLING, Chronometre, met datum, Quartz, stalen horloge, bezet met diamanten, ca. 0.50 ct. (gen. 393524/ A77345) stalen band met vouwsluiting.
|
1.300,- | |
Cartier Tank Américaine, damespolshorloge
Cartier Tank Américaine, geelgoudendamespolshorloge, aan lederen band met geelgouden Cartier vouwsluiting, 18k, genummerd 00285001.
|
3.400,- | |
Avalokiteshvara bronzen sculptuur
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
|
16.000,- | |
Porseleinen vaas, China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.
|
1.800,- | |
Co Breman, Windmolen
1273 - 'Oude windmolen' te Laren NH, gesigneerd en gedateerd 1914 rechts onder, doek 65 x 53 cm. Co Breman, geboren op 7 december 1865 in Zwolle, ...
|
14.000,- | |
Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.
|
3.000,- | |
Painting: Adoriation of the Magi
Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)
|
1.000,- | |
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
Portret van jonge man met kort golvend haar, ongesigneerd, toegeschreven aan Bartholomeus van der Helst (1611-1670), paneel 66 x 50 cm. (paneel deels ...
|
1.800,- | |
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Liggend naakt in het bos, 'L'étude' (= de studie), gesigneerd links onder, ca. 1900, doek, 77 x 198 cm. Louis Retru, werkte rond 1903-1904 onder ...
Kunstenaar:
Louis Antoine Retru (1865-1951)
|
2.800,- | |
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
Echtpaar, waarschijnlijk Johannes Emilius PHAFF (1751-1823), kolonel van een regiment infanterie, ongesigneerd, mogelijk Charles Howard Hodges ...
|
1.700,- |
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?