Gouden rijring met diamanten
Gouden rijring met diamanten in halfopen kastzetting, circa 2.51 ct., VS, gehalte 585/000, bruto gewicht 8.03 gram. Maat 18.75.
2.800,-
Bicolor gold harp ring
Bicolor gouden harpring bezet met blauwe saffier en diamant brijlantslijpsel, ca. 0.68 ct., geh. 750/000, br. gew. 8 gr. Maat 17.
1.500,-
Bicolor gouden oorclips
Geelgouden oorclipsen bezet met saffier en diamanten, ca. 0.80 ct., geh. 750/000.
1.100,-
Witgouden dubbele bandring bezet met diamanten, Peter Martens
Witgouden dubbele bandring bezet met diamanten, circa 2.69 ct., VS, gehalte 585/000, Peter Martens, Maastricht, bruto gewicht 10.4 gram. Maat 20.5.
1.300,-
Yellow gold womens wristwatch with gold braided strap with folding clasp
LORENZ, Swiss, Quartz, Geelgouden dames polshorloge met gouden gevlochten band met vouwsluiting, wijzerplaat met Romeinse cijfering, kast rondom ...
1.200,-
BREITLING, Chronometre, with date, Quartz
BREITLING, Chronometre, met datum, Quartz, stalen horloge, bezet met diamanten, ca. 0.50 ct. (gen. 393524/ A77345) stalen band met vouwsluiting.
1.300,-
Cartier Tank Américaine, damespolshorloge
Cartier Tank Américaine, geelgoudendamespolshorloge, aan lederen band met geelgouden Cartier vouwsluiting, 18k, genummerd 00285001.
3.400,-
Avalokiteshvara bronzen sculptuur
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
16.000,-
Porseleinen vaas, China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.
1.800,-
Co Breman, Windmolen
1273 - 'Oude windmolen' te Laren NH, gesigneerd en gedateerd 1914 rechts onder, doek 65 x 53 cm. Co Breman, geboren op 7 december 1865 in Zwolle, ...
14.000,-
Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.
3.000,-
Painting: Adoriation of the Magi
Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)
1.000,-
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
Portret van jonge man met kort golvend haar, ongesigneerd, toegeschreven aan Bartholomeus van der Helst (1611-1670), paneel 66 x 50 cm. (paneel deels ...
1.800,-
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Liggend naakt in het bos, 'L'étude' (= de studie), gesigneerd links onder, ca. 1900, doek, 77 x 198 cm. Louis Retru, werkte rond 1903-1904 onder ...
Kunstenaar: Louis Antoine Retru (1865-1951)
2.800,-
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
Echtpaar, waarschijnlijk Johannes Emilius PHAFF (1751-1823), kolonel van een regiment infanterie, ongesigneerd, mogelijk Charles Howard Hodges ...
1.700,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?