• Hamerprijs: € 160,-

Polychrome Delfts aardewerk tegel met decor van een vogel in cirkel op de hoeken Wanli decor, 17e eeuw. (randschilfers)

Polychrome Delft tile, 17th. century with a bird in a circle and at the corners Wanli decor. Thickness: 1 cm.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: 13 juli t/m 1 september

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Juni veiling 2022
Kijkdagen: 23 t/m 26 juni 2022

Veiling: 27 t/m 30 juni 2022