• Hamerprijs: € 160,-

Hardhouten bijzettafel met snijwerk van bloemranken en ingelegd met rond marmeren blad, China 19e eeuw, h. 68, diam. 40 cm.

Hardwood side table with carving of flower vines and inlaid with round marble top, China 19th century, h. 68, diam. 40 cm.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: 13 juli t/m 1 september

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Juni veiling 2022
Kijkdagen: 23 t/m 26 juni 2022

Veiling: 27 t/m 30 juni 2022