• Hamerprijs: € 140,-

Stel porseleinen miniatuur dekselvazen, gedecoreerd met bloeiende heesters en vogels op tak, bekroond met Qilin, gemerkt met dubble cirkel, China 18e/19e eeuw, h. 15 cm. (1x defect, 1x x frittings)

Pair of porcelain miniature vase with cover, decorated with flowers and bird, with Qilin dragon on top, marked with double circle, China 18th/19th century, h. 15 cm. (1x defect )

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng zonder afspraak geopend op woensdagen en donderdagen

Inbreng gesloten: geopend vanaf 4 januari

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Winterveiling 2022
Veilingweek: ma 12 t/m do 15 december

Kijkdagen: do 8 t/m zo 11 december