• Taxatie: € 2000-3000

MDF houten en papier-mache Dutch Design 6 lichts kroonluchter, zgn. De Paper Chandelier, ontwerp Studio Job (job smeets en nynke tynagel voor MOOOI in 2005 (Dutch design van de week), h. 160, diam. 135 cm. sticker bovenkant (lichte beschadigingen)

MDF wooden and paper mache Dutch Design 6 lights chandelier, "De Paper Chandelier", design by Studio Job (job smeets en nynke tynagel voor MOOOI in 2005 (Dutch design en nynke tynagel voor MOOOI in 2005 (Dutch design en nynke tynagel voor MOOOI in 2005 (Dutch design of the week), h. 160, diam. 135 cm. sticker on top (minor damage)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng zonder afspraak geopend op woensdagen en donderdagen

Inbreng gesloten: geopend vanaf 4 januari

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Winterveiling 2022
Veilingweek: ma 12 t/m do 15 december

Kijkdagen: do 8 t/m zo 11 december