Pieter Haaxman, Figuren in het park
Verkoopresultaat: €10.000 euro hamerprijs
Taxatie: Verkocht: €10.000 euro
Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
Verkoopresultaat: €3.000 euro hamerprijs
Taxatie: Verkocht: €3.000 euro
Co Breman, Windmolen
Verkoopresultaat: €14.000 euro hamerprijs.
Taxatie: Verkocht: €14.000 euro
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Liggend naakt in het bos, 'L'étude' (= de studie), gesigneerd links onder, ca. 1900, doek, 77 x 198 cm. Louis Retru, werkte rond 1903-1904 onder ...
Kunstenaar: Louis Antoine Retru (1865-1951)
2.800,-
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
Echtpaar, waarschijnlijk Johannes Emilius PHAFF (1751-1823), kolonel van een regiment infanterie, ongesigneerd, mogelijk Charles Howard Hodges ...
1.700,-
Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap
Italianiserend landschap, met schapenhoeder met zijn kudde, ongesigneerd, doek 50 x 67 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 1998, OLD MASTER PAINTINGS ...
Kunstenaar: Franciscus Xaverius Xavery (1740-1788)
1.600,-
Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.
Kunstenaar: Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
3.000,-
Daniel Muhlhaus. Stadsgezicht Parijs
Stadsgezicht Parijs, gesigneerd linksonder, doek, 59 x 79 cm.
Kunstenaar: Daniel Muhlhaus (1907-1981)
1.400,-
Johan Bernard Scheffer. Portret van Jacobus van Kamen
Portret van Jacobus van Kamen (1768-1850), gesigneerd en gedateerd 1798, doek, 34 x 27 cm. Herkomst: Tentoonstelling 'Mens en Muziek' Dordrechts ...
Kunstenaar: Johan Bernard Scheffer (1765-1809)
2.400,-
Pieter Jan van Liender. Gezicht op Utrecht
Gezicht op Utrecht met de rivier de Vecht, de fabriek Zijdebalen en de Knollenbrug met op de achtergrond de Domtoren, tekening 19 x 29 cm. Herkomst: ...
Kunstenaar: Paulus Liender van (1731-1797)
3.000,-
Wouter Verschuur, Figuren op de paardemarkt
Figuren op de paardemarkt, met op de voorgrond moeder en kind met jachthond, gesigneerd rechtsonder, doek, 68 x 82 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam, ...
Kunstenaar: Wouter Verschuur (1812-1874)
3.000,-
Jacob van Strij. Figuren in landschap
Figuren in landschap, gesigneerd rechts onder J. van Strij, inkt tekening, 35 x 51 cm.
2.200,-
Co Breeman, 'Oude windmolen'
Oude windmolen' te Huizen NH, gesigneerd en gedateerd 1914 rechtsonder, doek, 65 x 53 cm. Mogelijk de Huizermolen, de molen is in 1916 verplaatst ...
Kunstenaar: Co Breman (1865-1938)
14.000,-
Pieter Haaxman, Figuren op marmeren tuinbank
Figuren op marmeren tuinbank in het park vergezeld door jachthond, gesigneerd rechtsonder, paneel, 31 x 58 cm.
Kunstenaar: Pieter Haaxman (1854-1937)
10.000,-
Johan Coenrad Ulrich Legner. Regenachtige dag te Utrecht
Regenachtige dag op de Biltstraat te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 77 x 56 cm. Herkomst: Christies Amsterdam Old Masters & 19th century art ...
Kunstenaar: Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)
1.900,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?