Co Breman, Windmolen
14.000,- | |
Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
3.000,- | |
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Kunstenaar:
Louis Antoine Retru (1865-1951)
2.800,- | |
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
1.700,- | |
Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap
Kunstenaar:
Franciscus Xaverius Xavery (1740-1788)
1.600,- | |
Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
Kunstenaar:
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
3.000,- | |
Daniel Muhlhaus. Stadsgezicht Parijs
Stadsgezicht Parijs, gesigneerd linksonder, doek, 59 x 79 cm.
Kunstenaar:
Daniel Muhlhaus (1907-1981)
1.400,- | |
Johan Bernard Scheffer. Portret van Jacobus van Kamen
Kunstenaar:
Johan Bernard Scheffer (1765-1809)
2.400,- | |
Pieter Jan van Liender. Gezicht op Utrecht
Kunstenaar:
Paulus Liender van (1731-1797)
3.000,- | |
Wouter Verschuur, Figuren op de paardemarkt
Kunstenaar:
Wouter Verschuur (1812-1874)
3.000,- | |
Jacob van Strij. Figuren in landschap
Figuren in landschap, gesigneerd rechts onder J. van Strij, inkt tekening, 35 x 51 cm.
2.200,- | |
Pieter Haaxman, Figuren op marmeren tuinbank
Figuren op marmeren tuinbank in het park vergezeld door jachthond, gesigneerd rechtsonder, paneel, 31 x 58 cm.
Kunstenaar:
Pieter Haaxman (1854-1937)
10.000,- | |
Johan Coenrad Ulrich Legner. Regenachtige dag te Utrecht
Kunstenaar:
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)
1.900,- | |
Nicolaas Martines Wijdoogen. Strandgezicht
Kunstenaar:
Nicolaas Martines Wijdoogen (1824-1898)
2.000,- | |
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.
1.900,- |