Painting: Adoriation of the Magi
Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
Rembrandt van Rijn, Old man
Kunstenaar: Rembrandt van Rijn (1606-1669)
3.400,-
Painting: Mountain landscape
Berglandschap, gesigneerd r.o, doek 51 x 72 cm. (craquelé en verfverlies lucht)
Kunstenaar: Adolf Chwala (1836-1900)
7.500,-
Painting: Building site north of the Overtoom, Amsterdam, after the rain
Kunstenaar: George Hendrik Breitner (1857-1923)
7.000,-
Woman in front of a mirror at a dressing table, signed l.l.,
Vrouw voor spiegel aan toilettafel, gesigneerd l.o., doek 97 x 77 cm.
Kunstenaar: Marius J Richters (1878-1955)