Set of 2 black wooden ladderback chairs, after Mackintosh
Stel zwartlak houten ladderback stoelen, naar ontwerp Charles Rennie Mackintosh. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie
Serie van 8 eiken design stoelen
Wilhelm Lehmbruck, Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots
Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots, gesigneerd en genummerd 6/8, gietersmerk Hebrard Paris, hoogte 61 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)