William & Mary wortelnoten ladekast
Wortelnoten William & Mary ladekast in twee verdelingen: de bovenkast met vijf laden, de ondertafel met vier laden met bronzen beslag, rustend op zes ...
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Geelgouden Breitling herenpolshorloge
Geelgouden Breitling herenpolshorloge, Chronometre, automatic, in geelgouden kast, 750/000, genummerd: 2984, uurwerk nummer: 6832, caliber ...
Witgouden retro solitairring
Witgouden retro solitairring, bezet met brilliant geslepen, circa 1.00 ct. (gezet gemeten), tintent colour, gehalte 585/000, bruto gewicht 10 gram, ...
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Aardewerk Romeinse amphora, Italië
Aardewerk Romeinse transport amphora, Italië, circa 2e/3e eeuw voor Christus, uit scheepswrak, 82 x33 cm. (Beschadigen aan de hals). Hierbij een ...
Taxatie: € 800 - € 1.200
Co Breman, Windmolen
Verkoopresultaat: €14.000 euro hamerprijs.
Taxatie: Verkocht: €14.000 euro
Pieter Haaxman, Figuren in het park
Verkoopresultaat: €10.000 euro hamerprijs
Taxatie: Verkocht: €10.000 euro
Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
Verkoopresultaat: €3.000 euro hamerprijs
Taxatie: Verkocht: €3.000 euro
Painting: Adoriation of the Magi
Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)
1.000,-
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
Portret van jonge man met kort golvend haar, ongesigneerd, toegeschreven aan Bartholomeus van der Helst (1611-1670), paneel 66 x 50 cm. (paneel deels ...
1.800,-
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Liggend naakt in het bos, 'L'étude' (= de studie), gesigneerd links onder, ca. 1900, doek, 77 x 198 cm. Louis Retru, werkte rond 1903-1904 onder ...
Kunstenaar: Louis Antoine Retru (1865-1951)
2.800,-
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
Echtpaar, waarschijnlijk Johannes Emilius PHAFF (1751-1823), kolonel van een regiment infanterie, ongesigneerd, mogelijk Charles Howard Hodges ...
1.700,-
Rembrandt van Rijn, Old man
Bebaarde oude man met gesloten ogen en bontmuts, gesigneerd in plaat, ets op papier, Bartsch 290, 12 x 11 cm., achterzijde stempels, 2e staat New ...
Kunstenaar: Rembrandt van Rijn (1606-1669)
3.400,-
Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap
Italianiserend landschap, met schapenhoeder met zijn kudde, ongesigneerd, doek 50 x 67 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 1998, OLD MASTER PAINTINGS ...
Kunstenaar: Franciscus Xaverius Xavery (1740-1788)
1.600,-
Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.
Kunstenaar: Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
3.000,-
Daniel Muhlhaus. Stadsgezicht Parijs
Stadsgezicht Parijs, gesigneerd linksonder, doek, 59 x 79 cm.
Kunstenaar: Daniel Muhlhaus (1907-1981)
1.400,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?