Avalokiteshvara bronzen sculptuur
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
16.000,-
Porseleinen vaas, China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.
C. Bechstein babyvleugel
C. Bechstein babyvleugel in zwart gepolitoerde kast, genummerd 168783, 100 x 167 x 145 cm. Hierbij zwart gepolitoerde pianokruk.
Taxatie: € 6000 - 8000
15.000,-
Fredrik Marinus Kruseman, Winterlandschap met schatsende figuren op de rivier
Fredrik Marinus Kruseman
Taxatie: € 12.000 - € 15.000
Co Breman, Windmolen
14.000,-
Willem B. Tholen, Zeilboot op de Zuiderzee
Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (door Tholen benoemnd als "plankie") 20 x 32 cm.
Kunstenaar: Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Painting: Adoriation of the Magi
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
School van Albert Cuyp, Jachttafereel met ruiter
1.200,-
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Kunstenaar: Louis Antoine Retru (1865-1951)
2.800,-
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
1.700,-
Rembrandt van Rijn, Old man
Kunstenaar: Rembrandt van Rijn (1606-1669)
3.400,-
Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap
Kunstenaar: Franciscus Xaverius Xavery (1740-1788)
Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
Kunstenaar: Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)